12 Ožujak 2018

Općini Kukljica odobreno 160.000 kn za obnovu javne rasvjete

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije na temelju raspisanog javnog poziva za razvoj otoka u 2018. godini odobrilo je Općini Kukljica iznos od 160 tisuća kuna. Odobreni iznos odnosi se na projekt modernizacije postojeće cestovne javne rasvjete, a radi se o prvoj fazi.

Načelnik općine Kukljica, Marin Boško, zadovoljan je odlukom resornog ministarstva.

“Ovim zahvatom uskoro planiramo zamjeniti postojeće cestovne lampe novima i to kompletnu dionicu uz državnu cestu D 110., zatim ulaz u Kukljicu, kao i dio lokalnih prometnica u mjestu. Odobrenim projektom obuhvaćena je gotovo četvrtina postojeće rasvjete u mjestu. Ovo je bio jedan od projekata koji sam prije tri mjeseca i najavio u medijima, a sada kad nam je odobren nadam se ubrzo i njegovoj realizaciji.” – kazao je načelnik Marin Boško.

Izvor: Kalelarga info